Matrace Odette

Mezi nejvýhodnější nákupy na našem portále patří bezesporu matrace Odette. Jedná se o kvalitní matraci za velmi atraktivní cenu. Mezi levnými matracemi je tato králem. Za cenu 1649 Kč dostanete jednu z nejlevnějších matrací, ale kvalitativně na úrovni střední třídy. Matrace Odette je vhodná pro každodenní spaní pro muže, ženy i děti.

Matrace Odette je českým výrobkem, nicméně obsahuje německé pěny o různých tuhostech, které svými vlastnostmi jsou velmi podobné studeným pěnám. Z jedné strany je matrace tužší, zatímco z druhé strany měkčí. 

Pouhým otočením matrace změníte její tuhost. Matrace o dvojí tuhosti jsou vhodné zejména do manželských postelí, kde každý z manželů si může zvolit tuhost, kterou preferuje. Ženy obvykle volí měkčí stranu, zatímco muži tužší. 

Dvojí tuhost matrace také eliminuje možnost špatného výběru matrace.  Obecně lze říci, že matrace Odette má střední tuhost, proto se hodí pro většinu spotřebitelů. Kdo z Vás preferuje tuhou matraci nebo naopak extrémně měkkou, poohlédněte se raději po jiné.

Matrace Odette obsahuje 7 ortopedických zón, které napomáhají lepšímu rozložení hmotnosti člověka na matraci. Nopky, které jsou umístěny na povrchu obou stran matrace, jemně masíruji pokožku a celkově působí velmi příjemně. Nemusíte se obávat, nopky jsou velmi měkké a v žádném případě nijak netlačí.

Další velkou výhodou matrace Odette je její potah, který je vyroben z bavlny a prošitý termorounem pro lepší odvětrávání. Potah působí na dotek velmi příjemně, je antibakteriální, snímatelný a také samozřejmě pratelný. Matrace Odette s tímto potahem je vhodná pro alergiky i astmatiky.

rychlý kontakt

Navštivte naše prodejnu:

Ve Zlíně:

 


Po-Pa: 9:00 - 18:00 hod.
tel.: 727 897 211 
email:

info(zav)tvoje-matrace.cz

 

Objednávky bez registrace a dotazy směřujte na výše uvedené kontakty.
 

proč právě u nás?

1.  jsme stabilní společnost
2.  máme dlouholetou
     tradici na českém trhu

3.  nabízíme seriózní
     jednání a zázemí
     kamenných prodejen

4.  na Zlínsku jsme v oblasti
     zdravého spaní největší

Novinky emailem

Pokud máte zájem o zasílání novinek a akcí z našeho serveru, zadejte prosím emailovou adresu.

počet položek: 0 ks
hodnota nákupu: 0 Kč

zobrazit obsah košíku

Měna:

Články 1,2 I Zdravotní matrace I