Ostatní texty / Archiv článků

25. 2. 2015

Nábytek do dětského pokoje

Každý rodič si přeje pro své dítě jen to nejlepší. Tak proč nezačít u dětského pokoje, kde děti tráví nejvíce času? Nábytek do dětského pokoje by měl splňovat nejen bezpečnostní podmínky, ale také by měl rozvíjet fantazii dítěte a dítě by se v něm mělo cítit bezpečně.

Celá aktualita >>


4. 11. 2014

Rekonstrukce bytů a bytových jader

Uvažujete o rekonstrukci bytu, ale nevíte jakou firmu vybrat případně, jestli rekonstrukce má být komplexní nebo částečná? Chcete ušetřit a dostat kvalitní službu nebo si za odbornost raději připlatíte? Na všechny tyto otázky najdete odpověď v níže uvedených řádcích, rekonstrukce bytů je nákladná a zdlouhavá záležitost, vybírejte kvalitně! Naše dotazy nám zodpověděli profesionálové ze společnosti Rekonstrukce bytu Brno.

Celá aktualita >>


4. 11. 2014

Rekonstruujeme obývací pokoj a vybíráme vhodnou firmu

Každý z nás se jednou dostane do situace, kdy bude potřebovat zvelebit obývací pokoj. Možností je jistě více, pokud však chcete radikální zásah do dispozičních změn, pomůže Vám jedině rekonstrukce. Rekonstrukce obývacího pokoje velmi často bývá spojena s rekonstrukcí kuchyně, protože trendy směřují k propojení obou těchto místností dle amerického trendu. Obývací pokoj a kuchyň se tak stávají vzdušnější a prostornější.

Celá aktualita >>


20. 10. 2014

Výběr matrace vhodné pro údržbu a čištění

Pokud jste se rozhodli zakoupit nové matrace, je dobré uvažovat dopředu tak, aby matrace byla snadno udržovatelná a šla jednoduše vyčistit na sucho i na mokro. Moderní matrace jsou velmi často vybaveny povleky, které lze jednoduše sundat a vyprat v pračce. Pokud matrace tímto povlekem nedisponuje, je nutné na ni zakoupit povlečení klasické.

Bez ohledu na to zda e na matraci povlečení vykytuje či nikoliv, je nutné po každém sundání povlečení matraci pořádně vysát domácím vysavačem na sucho. Ideální je vysávání provést úzkou koncovkou, která má vysoký sací efekt a dokáže odstranit poměrně kvalitně většinu osazených nečistot.

Celá aktualita >>


16. 9. 2014

16.6.2014 - Dětský a studentský pokoj Libelle

Moderní provedení nábytku, který je vhodný do dětského či studentského pokoje v barvě šedý mat / bílá / limetka nabízí sestava Libelle. Dětský pokojíček je vybaven psacím stolem, policí, regály, šatní skříní, komodou. Jednotlivé díly nábytku Libelle můžete objednávat samostatně a vytvořit tak pokojíček podle vašich představ.

Celá aktualita >>


13. 8. 2014

Pohodlné konferenční židle a kancelářská křesla

Pohodlné sezení při práci je velice důležité pro dobrý pracovní výkon nezatížený únavou. Špatná nebo nekvalitní pracovní židle nebo křeslo může vézt k trvalému poškození zdaví, hlavně páteře.

Kvalitní židle nebo křeslo by mělo splňovat dvě základní kritéria:

* mělo by být ergonomicky přizpůsobené postavě člověka, která bude konferenční židli nebo křeslo používat

* měla by být dodržena vhodná vzdálenost od pracovní desky stolu

Celá aktualita >>


25. 6. 2014

Čištění zahradních matrací - typy a triky

Suchá metoda čištění

Zahradní matrace jsou primárně určeny na užívání ve venkovních prostorách, o to rychleji se však špiní a podléhají venkovním vlivům. Ačkoliv jsou zahradní matrace vyráběny právě s ohledem na co nejdelší životnost a vysokou uživatelskou funkčnost kombinovanou se snadnou údržbou, pravidelnému čištění se bohužel nevyhnete. Zcela základním typem čištění je suché vysávání za pomoci domácího vysavače. Matraci tak udržíte ve stavu, kdy bude obsahovat minimum prachu a roztočů. Suché vysávání je důležité také pro odstranění pilu a alergenů, kterých je venku mnoho především na začátku letní sezony. Matrace fungují jako lapače prachu i alergenů a pokud máte doma alergika či astmatika, jistě víte jak je čistý vzduch bez alergenů důležitý.

Celá aktualita >>


25. 6. 2014

Mokré čištění matrací se zapůjčeným tetovačem

Mokré čištění matrací a koberců obecně

Mokré čištění je obecně chápáno jako nejefektivnější metoda čištění koberců, sedaček i matrací. Pro čištění jsou vhodná většina materiálů, jak umělých, tak přírodních. Pokud máte například materiály typu juta, kokos či konopí, je od výrobce nutné zjistit, zda tyto materiály lze na mokro čistit. U většiny těchto materiálů může z důvodu mokrého čištění dojít k určitým problémům v podobě ztráty kvality daných vlastností. Matrace ze zmíněných materiálů se však vyrábí pouze minimálně, nejčastější je materiál umělý a problém není ani v čištění matrací z dutých vláken. Na mokro pomocí stroje na mokré čištění koberců, sedaček a matrací lze rovněž čistit potahy matrací, které se v mnoha případech sice dají z matrace sundat, ale nevejdou se do pračky a navíc je neberou ani prádelny.

Celá aktualita >>


25. 6. 2014

Čištění matrací a koberců

Údržba matrací obecně

Matrace jsou velmi důležitým prvkem pro klidný a zdravý spánek. Denně je používáme několik hodin a z toho důvodu je třeba věnovat jim dostatek času na údržbu. Matrace samozřejmě musí být vhodně zvolené ale co je minimálně stejně důležité je správná údržba matrace. Právě údržba je velmi podceňovaná, ačkoliv právě matrace jsou jedním z největších hnízdišť roztočů a plísní. Vždy před novým povlečení matrace musí být naprostou samozřejmostí její kvalitní vysátí na sucho. Minimálně jednou za 6 měsíců je odborníky doporučováno vysávání na mokro – extrakční čištění. Pouze tento způsob čištění je natolik efektivní a dokáže odstranit většinu hlubokých skvrn a plísní.

Celá aktualita >>


27. 7. 2013

Ideální řešení do malého dětského pokoje

Malý dětský pokoj je problémem u většiny dětí. Nasnadě je tedy otázka: Jak vybavit dětský pokoj, když se tam prakticky nic nevejde? V tomto článku vám pomůžeme najít nejlepší řešení.

V dnešní době se již výrobci touto otázkou intenzivně zabývají a snaží se naleznout vhodná řešení. Jedním z nich je multifunkční postel Between od Francouzského výrobce, která se k tomuto účelu perfektně hodí. Postel Between má v sobě ukryto vše co malý školák potřebuje. Na pouhých 206 cm má dítě k dispozici postel, psací stůl, skříň, mnoho poliček a jiných úložných prostor důležitých zvláště pro školáky.

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4  >>

rychlý kontakt

Navštivte naše prodejnu:

Ve Zlíně:

 


Po-Pa: 9:00 - 18:00 hod.
tel.: 727 897 211 
email:

info(zav)tvoje-matrace.cz

 

Objednávky bez registrace a dotazy směřujte na výše uvedené kontakty.
 

proč právě u nás?

1.  jsme stabilní společnost
2.  máme dlouholetou
     tradici na českém trhu

3.  nabízíme seriózní
     jednání a zázemí
     kamenných prodejen

4.  na Zlínsku jsme v oblasti
     zdravého spaní největší

Novinky emailem

Pokud máte zájem o zasílání novinek a akcí z našeho serveru, zadejte prosím emailovou adresu.

počet položek: 0 ks
hodnota nákupu: 0 Kč

zobrazit obsah košíku

Měna:

Články 1,2 I Zdravotní matrace I