Inspirace do obývacích pokojů

Obývací pokoj je vizitka každé domácnosti - výrazná nálepka Vašeho vkusu a citu pro detaily. Při vytváření tohoto reprezentativního obývacího pokoje, bychom neměli klást kreativitě a fantazií žádné meze s ohledem na komfort a pohodlí. Při výběru nábytku dáváme přednost těm nejušlechtilejším materiálům, které ručí za vysoký standard kvality, dbáme na spojení čisté elegance s moderním designem a variabilitou.

Trend dnešní doby – klasické obývací stěny jsou nahrazovány modulovými systémy nábytku. Zákazník má k dispozici jednotlivé díly a dle svého vkusu a uvážení si vytvoří obývací pokoj, který doplní vhodnými bytovými doplňky.

Velmi žádaný je nábytek od našich francouzských dodavatelů, který se hodí do malých interiérů. Nábytek je vzdušný, moderní - snoubí se zde stylový design s kvalitou a velmi výhodnými cenami. Zpravidla obsahuje televizní, obývací stěnu, komodu a konferenční stolek.

 

Dominantou každého obývacího pokoje je sedací souprava. Tady bychom měli upřednostnit kvalitu před cenou. Neztratily nic na svém půvabu kožené sedačky, které vypadají moc hezky, jsou pohodlné a nabízejí se v různých variantách – klasické, moderní, polohovací, rohové a rozkládací. Oblíbeným doplňkem do obývacího pokoje jsou sedací pytle a taburety. Nebojíme se rozzářit obývací pokoj výraznými vzory a veselými barvami.

 

Není žádnou novinkou, že dávají zákazníci přednost výrobkům z přírodního materiálu. Obrovský zájem je o měkký, poddajný a přesto tak pevný ratanový nábytek. Ratanová sedací souprava Gabon je vytvořena v originálním designu a nabízí i efektní konferenční stolek. Vítáme propojení ratanu s bukovým dřevem, z kterého jsou vyrobeny podstavce nábytku, nechybí sklo umístěné na konferenčním stolku. Tento druh nábytku je především oblíbený pro snadnou údržbu, dlouhou životnost, cení si zákazníci lehký a vzdušný materiál, který velmi dobře snáší vlhkost a je nesmírně pohodlný.

 

 

rychlý kontakt

Navštivte naše prodejnu:

Ve Zlíně:

 


Po-Pa: 9:00 - 18:00 hod.
tel.: 727 897 211 
email:

info(zav)tvoje-matrace.cz

 

Objednávky bez registrace a dotazy směřujte na výše uvedené kontakty.
 

proč právě u nás?

1.  jsme stabilní společnost
2.  máme dlouholetou
     tradici na českém trhu

3.  nabízíme seriózní
     jednání a zázemí
     kamenných prodejen

4.  na Zlínsku jsme v oblasti
     zdravého spaní největší

Novinky emailem

Pokud máte zájem o zasílání novinek a akcí z našeho serveru, zadejte prosím emailovou adresu.

počet položek: 0 ks
hodnota nákupu: 0 Kč

zobrazit obsah košíku

Měna:

Články 1,2 I Zdravotní matrace I